استفاده درست از هشتگ اینستاگرام برای افزایش بازدید پست‌ها

شاید بتوان مهم‌ترین مسئله‌ای که مدیران صفحات اینستاگرامی به آن توجه می‌کنند را بازدید پست‌ها دانست! هر چقدر یک پست بیشتر توسط کاربران دیده شود، کاربران تعامل بیشتری با آن دارند و تعامل بیشتر به معنای رضایت دنبال‌کنندگان صفحه از پست‌ها است. روش‌های مختلفی برای افزایش بازدید پست‌ها وجود دارد که برخی از آن‌ها برای شما هزینه دارند و برخی دیگر به صورت کاملاً رایگان قابل اجرا هستند. هشتگ اینستاگرام یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های این شبکه اجتماعی است که با استفاده از آن قادر به افزایش بازدید پست‌ها هستید! اگر از ابزار آنالیز اینستاگرام استفاده می‌کنید، بخشی از این آنالیز مربوط به ترافیک دریافتی از طریق هشتگ‌ها است و اگر از هشتگ اینستاگرام به درستی استفاده کنید، بازدید پست‌ شما تا حد زیادی افزایش پیدا می‌کند. استفاده از درست از هشتگ اینستاگرام به این معنی است که بر روی هر پست هشتگ‌هایی که جستجوی زیادی دارند را قرار دهید. در این مقاله قصد داریم به آموزش استفاده درست از هشتگ‌های اینستاگرام بپردازیم تا بتوانید بازدید پست‌های خود را تا چند برابر افزایش دهید. اگر موافق هستید، در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی استفاده درست از هشتگ اینستاگرام بپردازیم. 


هشتگ اینستاگرام چگونه به افزایش بازدید پست‌ها کمک می‌کند؟ 


شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چگونه هشتگ اینستاگرام به افزایش بازدید پست‌ها کمک می‌کند! اگر به بخش جستجوی اینستاگرام سری بزنید، حتماً متوجه خواهید شد که بخشی از آن مربوط به جستجوی تگ‌ها است و با نام Tag دیده می‌شود. اگر در این بخش هشتگ موردنظر خود را وارد کنید، پست‌هایی که آن هشتگ را دارند، نمایش داده می‌‌شوند. فرض کنید هشتگی که در یکی از پست‌های شما وجود دارد را در این بخش وارد می‌کنید و پست‌ شما در بخش Top به چشمتان می‌خورد؛ میلیون‌ها کاربر آن هشتگ را جستجو می‌کنند و بر روی پست‌های این بخش کلیک می‌کنند و وارد صفحه مربوط به آن پست می‌شوند. به این صورت بازدید پست‌ شما افزایش خوبی پیدا می‌کند و هر چقدر تعداد بازدید یک پست بیشتر باشد، تعامل آن نیز بیشتر است. اگر می‌خواهید به جای فرض این مورد که پست‌های شما در این بخش وجود دارند، مطمئن شوید، باید از هشتگ اینستاگرام به درستی استفاده کنید. در ادامه به آموزش نحوه استفاده درست از هشتگ‌های اینستاگرام می‌پردازیم که با استفاده از آن بتوانید بازدید پست‌های خود را تا حد زیادی افزایش دهید. 


بهترین هشتگ اینستاگرام را برای پست‌های خود پیدا کنید! 


اولین مسئله مهم این است که بدانید کدام هشتگ‌ها در اینستاگرام از محبوبیت بیشتری برخوردارند و کدام هشتگ‌ها کمک زیادی به شما نمی‌کنند! برای هر موضوع ممکن است صدها هشتگ وجود داشته باشد که اگر در مورد یک موضوع خاص در بخش جستجوی هشتگ، جستجوی کوچکی داشته باشید، متوجه این موضوع خواهید شد. پیدا کردن هشتگ مناسب نیازمند زمان و تحقیق است و بهترین ابزار برای پیدا کردن آن، بخش جستجو اینستاگرام است! کافی است کلمه اصلی موضوع موردنظر خود را در بخش هشتگ جستجو کنید تا اینستاگرام چندین هشتگ مرتبط با آن را نمایش دهد. 


 

جالب است بدانید در زیر هر هشتگ تعداد پست آن نمایش داده می‌شود و این مسئله به شما کمک می‌کند تا محبوب‌ترین و پرجستجوترین هشتگ‌ها را پیدا کنید؛ در واقع هر چقدر تعداد پست‌‌های یک هشتگ بیشتر باشد، آن هشتگ در میان کاربران محبوب‌تر است و البته رقابت در آن هشتگ هم کار سخت‌تری است. 


بررسی ساختار یک هشتگ مناسب برای اینستاگرام 


اولین قدم برای انتخاب یک هشتگ مناسب، شناسایی ساختار مناسب آن است. اینستاگرام به شما اجازه می‌دهد تا ۳۰ هشتگ اینستاگرام بر روی پست‌های خود قرار دهید اما نیازی به استفاده از این تعداد هشتگ نیست! زیرا رقابت در تمام هشتگ‌ها برای پست‌هایتان وجود ندارد و تنها می‌توانید در تعداد محدودی از هشتگ‌ها پست خود را نمایش دهید. برای استفاده از هشتگ اینستاگرام، ۴ موضوع اصلی صفحه خود را انتخاب کنید و هشتگ‌های مرتبط با آن را از طریق جستجو در بخش جستجوی هشتگ‌ها پیدا کنید. با این کار به راحتی می‌توانید۱۸ الی ۲۰ هشتگ مناسب برای هر پست خود پیدا کنید و از تمام آن‌ها برای پست خود بازدید بگیرید. در حالت کلی استفاده از هشتگ اینستاگرام در پست‌ها ویژگی‌های زیر را دارد: 


الف) در هر پست از ۵ تا ۷ هشتگ محبوب و پرجستجو استفاده کنید؛ هشتگ‌های محبوب و پرجستجو، هشتگ‌هایی هستند که بین ۱۰۰,۰۰۰ تا ۵۰۰,۰۰۰ پست داشته‌اند. همچنین توجه داشته باشید هشتگ‌هایی که بیش از ۵۰۰,۰۰۰ پست دارند، از محبوبیت بسیار بالایی در میان کاربران برخوردارند و استفاده از آن‌ها توصیه نمی‌شود! زیرا در هر ثانیه چندین پست با این هشتگ‌ها آپلود می‌شود و پست شما در میان هزاران پست دیگر دیده نخواهد شد. 


ب) شناسایی ۵ تا ۷ هشتگ پرمخاطب با رقابت کم!؛برخی هشتگ‌ها در اینستاگرام محبوبیت زیادی دارند اما رقابت در آن‌ها بسیار کمتر از هشتگ‌های دیگر است. در واقع این هشتگ‌ها کمتر از ۱۰۰,۰۰۰ پست دارند و به راحتی می‌توانید در میان پست‌های آن دیده شوید. این هشتگ‌ها را شناسایی کنید تا بتوانید بازدید خوبی برای پست‌های خود بگیرید. 


ج) از ۳ تا ۵ هشتگ اختصاصی مربوط به موضوع کسب‌وکار خود استفاده کنید؛ هر کسب‌وکاری موضوعی را دنبال می‌کند و اگر استراتژی محتوای آن درست باشد، باید محتوای مرتبط با موضوع تولید کنید. در موضوعات تخصصی معمولاً هشتگ‌هایی وجود دارند که تعداد پست‌های آن کمتر از ۱۰,۰۰۰ است! این هشتگ‌ها هم کمک زیادی به بیشتر دیده شدن پست‌های شما می‌کنند. 


د) استفاده از ۱ تا ۳ هشتگ اختصاصی مربوط به صفحه خود؛ صفحاتی که مربوط به کسب‌وکارهای اینترنتی هستند، معمولاً هشتگ اختصاصی دارند! مثلاً جشنواره وب ایران هشتگ #IWMF97 را برای سال ۹۷ به خود اختصاص داده است و تمام پست‌های این هشتگ مربوط به جشنواره وب ایران در سال ۹۷ است. این کار به شما کمک می‌کند تا بتوانید پست‌های خود را به کاربران کسب‌وکار خود نمایش دهید و تنها پست‌های این هشتگ را پست‌های صفحه شما تشکیل دهند. برای ایجاد هشتگ اختصاصی باید توجه داشته باشید که این هشتگ توسط سایر کاربران استفاده نشده باشد؛ به عبارت ساده‌تر از این هشتگ را جستجو کنید، پستی که از آن هشتگ استفاده کرده، وجود نداشته باشد و تعداد پست‌های این هشتگ صفر باشد. این کار به برندسازی کسب‌وکارتان هم کمک زیادی می‌کند و در هنگام برگزاری مسابقه اینستاگرام به راحتی می‌توانید این هشتگ را در میان پست‌های کاربران خود هم ترویج دهید. 


مزیت استفاده از هشتگ‌های محبوب در اینستاگرام 


هنگامی که شما از هشتگ‌های محبوب در پست‌های اینستاگرام خود استفاده می‌کنید، پست‌هایتان در عرض چند ثانیه در بخش هشتگ‌های اینستاگرام ظاهر می‌شوند. در این صورت کاربران از پست شما بازدید می‌کنند و هنگامی که نسبت به شما تعامل نشان می‌دهند، اینستاگرام متوجه می‌شود که محتوای شما، یک محتوای محبوب در میان کاربران است و این موضوع باعث می‌شود تا رتبه پست شما افزایش پیدا کند؛ افزایش رتبه در بخش هشتگ اینستاگرام به این معنی است که پست‌های شما در بخش Top پست‌های مربوط به آن هشتگ‌ها نمایش داده می‌شوند. این کار به شما کمک می‌کند تا بازدید پست‌های خود را تا حد زیادی افزایش دهید و تعامل صفحه خود را افزایش دهید. از طرف دیگر هنگامی که پست‌های شما در بخش top نمایش داده شود، در بازه زمانی طولانی بازدید می‌گیرید و بر اساس الگوریتم‌های اینستاگرام، محتوای شما یک محتوا محبوب به حساب می‌آید و به مرور زمان فروش کسب‌وکارتان هم افزایش پیدا می‌کند. 


 
 
مزیت استفاده از هشتگ‌های اختصاصی مرتبط با کسب‌وکارتان در اینستاگرام 


استفاده از هشتگ‌های اختصاصی مرتبط با کسب‌وکارتان به شما کمک می‌کند تا بتوانید پست‌های خود را کاربرانی که هشتگ‌های آن حوزه را جستجو می‌کنند، نمایش دهید. معمولاً تعامل کاربران با هشتگ‌های اختصاصی بیشتر است و هر چقدر بتوانید از هشتگ‌های اختصاصی درست‌تر استفاده کنید، بازدید پست‌های شما به صورت هدفمند افزایش پیدا می‌کنند. همچنین اگر تعامل کاربران خوب باشد، اینستاگرام پست شما را در بخش top نمایش می‌دهد که این مورد در افزایش بازدید تاثیر زیادی دارد. 


هر چقدر پست‌های شما بالاتر از پست‌های رقیبان باشد، تعداد بازدید دریافتی برای آن پست بسیار بیشتر است! زیرا کاربران معمولاً به پست‌های بالاتر بیشتر اعتماد می‌کنند و دلیل آن زودتر دیده شدن پست شما نسبت به سایر پست‌ها توسط کاربران است. اگر محصول یا خدماتی ارائه می‌دهید و پست‌های شما بالاتر از پست‌های سایر رقیبان است، به راحتی می‌توانید بازاریابی اینستاگرام را برای محصولات کسب‌وکارتان انجام دهید و فروش خود را تا حد زیادی افزایش دهید. توجه داشته باشید که اولین قدم برای بازاریابی اینستاگرام، افزایش بازدید پست‌ها است تا بتوانید کاربران بیشتری جذب کنید. اگر کاربران از پست شما خوششان بیاید و آن پست برای کاربران مفید باشد، کاربران زیادی شما را دنبال می‌کنند و این مورد هم در افزایش تعامل صفحه اینستاگرام تاثیرگذار است. 


با تولید محتوای مرتبط با خدمات و محصولات خود می‌توانید کاربران را به صورت هدفمند جذب کنید! در واقع هنگامی که کاربران یک هشتگ اختصاصی را دنبال می‌کنند، به محصولات یا خدمات ارائه‌شده توسط کسب‌وکاری که از آن هشتگ‌ها استفاده می‌کند نیاز دارند. بنابراین با افزایش بازدید هدفمند می‌توانید به افزایش مشتری کسب‌وکار خود هم کمک کنید و به این صورت درآمد حاصل از فروش خدمات خود را افزایش دهید. 


دریافت بهترین نتیجه با استفاده درست از هشتگ‌های اینستاگرام 


هشتگ اینستاگرام قدرت بسیار بالایی در افزایش بازدید دارد که البته باید به درستی از آن استفاده کنید. تا اینجای مقاله شما را با ساختار هشتگ اینستاگرام و نحوه استفاده از آن در بخش پست‌ها را توضیح دادیم و در ادامه قصد داریم به شما نحوه استفاده درست از هشتگ‌های اینستاگرام برای دریافت بهترین نتیجه و بازدید پست را آموزش دهیم. اکنون زمان آن رسیده که بهترین هشتگ‌ها را برای پست اینستاگرام پیدا کنید؛ مسئله مهم این است که تمام هشتگ‌های مورد استفاده در یک پست باید با در مرحله اول با آن پست و در مرحله دوم با صفحه اینستاگرام شما مرتبط باشد. 


هشتگ بهینه یکی از ویژگی‌های زیر را دارد: 


هشتگ مورد استفاده در یک پست باید کاملاً با آن پست مرتبط باشد که این هشتگ‌ها به عنوان هشتگ محتوا شناخته می‌شوند. 


هشتگ مورد استفاده در یک پست ممکن است با آن پست مرتبط نباشد اما با هشتگ صفحه شما محسوب می‌شوند؛ این دسته از هشتگ‌ها به نام هشتگ‌های اختصاصی شناخته می‌شوند که به جذب کاربران کسب‌وکار خودتان که هنوز شما را دنبال نکرده‌اند، کمک زیادی می‌کند. 


هشتگ مربوط به کسب‌وکار که مهم‌ترین هشتگ‌های پست اینستاگرام محسوب می‌شوند؛ این هشتگ‌ها، هشتگ‌هایی هستند که به افزایش بازدید پست شما کمک زیادی می‌کند و به راحتی می‌توانید مخاطبان خود را به صورت کاملاً هدفمند افزایش دهید. مثلاً فرض کنید می‌خواهید کاربرانی که به دنبال کلاس آموزشی زبان هستند را جذب کنید؛ کافی است از هشتگ‌های اختصاصی آن استفاده کنید! در این صورت تنها کاربرانی که به آن نیاز دارند این هشتگ را دنبال می‌کنند و به همین دلیل کاربران به صورت کاملاً هدفمند جذب می‌شوند و شما را دنبال می‌کنند. 


هشتگ‌ مربوط به کسب‌وکار اختصاصی خود هم کمک زیادی به شما می‌کند! هشتگ اختصاصی هر کسب‌وکاری کاملاً متفاوت است و هشتگ یک کسب‌وکار را دنبال کنید، تنها پست‌های همان کسب‌وکار را خواهید دید. این هشتگ برای زمانی است که کاربران می‌خواهند پست‌های شما را اشتراک‌گذاری کنند و این هشتگ را استفاده می‌کنند تا علاوه بر شما، سایر کاربران هم به آن هشتگ‌ها دسترسی داشته باشند. توجه داشته باشید که این هشتگ مهم‌ترین هشتگ برای برندسازی به شمار می‌آید که در کنار هشتگ‌های دیگر، کمک زیادی به توسعه کسب‌وکارتان می‌کند. 


برای آن که بتوانید بهتر متوجه این موضوع شوید، به تصویر زیر که یک پست اینستاگرام است و از هشتگ‌ها به خوبی استفاده شده است، توجه کنید: 


  


در این پست از انواع هشتگ‌ها استفاده شده است که تحلیل آن به صورت زیر است: 


الف) هشتگ‌های مربوط به محتوای این پست به صورت زیر هستند: 


#bridetobe, #weddingceremony, #weddingflowers, #weddingbouquet 


ب) هشتگ‌های حوزه فعالیت این صفحه که در این پست استفاده شده‌اند، به صورت زیر هستند: 


#weddingideas, #weddingphotography, #junebugweddings, #weddingphotographer, #instawedding 


ج) هشتگ‌های مربوط به این نوع پست عبارتند از: 


#ohioweddingphotographer, #ohioweddingphotography, #daytonweddingphotographer, #cincinnatiweddingphotographer, #columbusweddingphotographer 


د) هشتگ اختصاصی این صفحه هم به کاربران کمک می‌کند تا تمام پست‌های آن را که در این صفحه یا صفحات دیگر به اشتراک گذاشته شده‌اند را پیدا کنید، عبارت است از: 


#britjaye 


برای تولید هشتگ اختصاصی صفحه یا کسب‌وکار خود، باید توجه داشته باشید که این هشتگ توسط صفحات دیگری استفاده نشده باشند؛ در واقع هنگام انتخاب آن باید تعداد پست‌های آن هشتگ صفر باشد تا هر آن‌چه قرار است در آینده با استفاده از این هشتگ به اشتراک گذاشته شود، مربوط به صفحه شما باشد. ممکن است برخی کاربران بخواهند پست‌های صفحه شما را به اشتراک بگذارند و در کنار تگ کردن صفحه شما، بخواهند سایر کاربران صفحه اینستاگرام شما هم از طریق هشتگ به آن پست دسترسی داشته باشند. در این صورت اگر هشتگ شما توسط صفحات دیگر استفاده شده باشد، بازدید پست‌های شما کمتر افزایش پیدا می‌کند و این مسئله برای مدیران صفحه اینستاگرام اهمیت بسیار زیادی دارد. 


چند نکته مهم که در هشتگ اینستاگرام باید دقت کنید! 


برای استفاده از هشتگ اینستاگرام برای افزایش بازدید پست‌های خود باید نکاتی را رعایت کنید. نکات مطرح شده در بخش قبل برای استفاده از هشتگ‌ها به صورت بهینه بود اما نکات دیگری هم وجود دارند که کمک زیادی به شما می‌کنند! این نکات عبارتند از: 


الف) هشتگ‌های محتوا در هر پست کاملاً متفاوت با پست‌های دیگر هستند! 


ب) هشتگ‌های مربوط به حوزه فعالیت شما در تمام پست‌ها یکسان است! 


ج) هشتگ‌های مربوط به بخشی از کسب‌وکار به افزایش هدفمند مخاطبان کسب‌وکارتان کمک زیادی می‌کند! 


د) هشتگ‌ اختصاصی کسب‌وکار باعث سازماندهی پست‌های مربوط به صفحه اینستاگرام شما می‌شود! 
 
 


نکته آخر! برای پیدا کردن هشتگ‌های حوزه فعالیت کسب‌وکار خود کافی است وارد صفحه رقیبان شوید؛ معمولاً رقیبانی که با کلیدواژه اصلی کسب‌وکارتان بالاتر هستند، از نظر اینستاگرام بهینه هستند و احتمالاً از هشتگ‌ها هم به درستی استفاده کرده‌اند! بنابراین می‌توانید به صفحه این کسب‌وکارها در اینستاگرام مراجعه کنید و هشتگ‌های مربوط به حوزه فعالیت خود (حوزه فعالیتی شما با حوزه فعالیت رقیبتان یکی است!) را پیدا کنید. اکنون کافی است وارد آن هشتگ‌ها شوید و تعداد پست هر یک از آن‌ها را بررسی کنید؛ هر چقدر تعداد پست‌های اینستاگرام یک هشتگ بیشتر باشد، به معنای محبوب‌تر بودن آن هشتگ در میان کاربران است. در واقع کاربران بیشتر آن هشتگ را جستجو می‌کنند و با توجه به این که چنین هشتگ‌هایی را تنها مخاطبان هدف جستجو می‌کنند، به راحتی می‌توانید فالوورهای خود را به صورت کاملاً هدفمند افزایش دهید. با توجه به نکته‌ای که در ابتدای مقاله گفتیم، شما می‌توانید از ۳ تا ۵ هشتگ مربوط به حوزه فعالیت کسب‌وکار خود استفاده کنید و اگر بتوانید این هشتگ‌ها را به درستی انتخاب کنید و در تمام این هشتگ‌ها در بخش Top قرار بگیرید، به راحتی می‌توانید تعداد بازدید پست‌های خود را افزایش دهید. هر چقدر بازدید شما افزایش پیدا کند، تعامل صفحه هم افزایش پیدا می‌کند و به راحتی می‌توانید به افزایش مشتری کسب‌وکار خود کمک کنید و محصولات یا خدمات خود را به آن‌ها ارائه کنید. بنابراین با استفاده درست از هشتگ‌های اینستاگرام به راحتی می‌توانید درآمد کسب‌وکارتان را تا حد زیادی افزایش دهید. 


نتیجه‌گیری 


استفاده درست از هشتگ‌های اینستاگرام یکی از مهم‌ترین فاکتورهای موفقیت در اینستاگرام به شمار می‌رود. هشتگ‌های اینستاگرام به شما کمک می‌کنند تا بتوانید بازدید و تعامل صفحه خود را افزایش دهید و به افزایش مشتریان کسب‌وکار خود کمک کنید. در این مقاله به بررسی استفاده درست از هشتگ‌های اینستاگرام پرداختیم که اگر مدیریت یک صفحه اینستاگرام را برعهده دارید، نکات این مقاله کمک زیادی به شما می‌کند. 


اکنون شما بگویید! به عنوان فردی که مدیریت یک صفحه اینستاگرام را برعهده دارید، بنظرتان تعداد هشتگ مناسب برای استفاده در بخش پست‌های اینستاگرام چندتا است و چگونه می‌توانید از هشتگ‌ها به صورت درست استفاده کرد؟ در بخش نظرات تجربیات خود را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید. 


فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي

در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید تا از آخرین اخبار و تخفیف ها مطلع شوید:


نظر شما:
Telegram Instagram Facebook Twiter
Telegram Facebook Twiter

.: تمامی حقوق این سایت برای سایت فالوبانک محفوظ است :.

افزایش فالور اینستاگرام افزایش ممبر تلگرام ویو اینستاگرام تلگرام فیسبوک یوتیوب فالو فالوبانک
افزایش بازدید سایت
افزایش ویو اینستاگرام
ایمپرشن
سیو اینستاگرام 
دانلود اینستاگرام
اکسپلور اینستاگرام
اکسپلور
پروفایل ویزیت
یوتیوب
توییتر
کسب و کار
نمایندگی فروش فالور
پنل افزایش ویو 
پنل مجانی اینستاگرام
پنل افزایش لایک 
افزایش لایک اینستاگرام
علی صبوری 
محمد کریم پور
کامنت 
فست فالو
fastflw.com
fastflw
follower instagram
ربات 
ربات افزایش فالور 
ربات رایگان
ویو رایگان
اینستاساز
instasaz.com
پنل فالور رایگان
1000 فالور رایگان
اینستا
دانلود اینستاگرام فارسی
اینستا فارسی
آپارات
لایو اینستا
لایو 
توییتر
instagram.com
telegram.com
 Api فالور
افزایش لایک کامنت
سایت فالو
فست فالور
فالور 
فست
flwfast
followfast
fast follow
instaliker
اینستالایکر
instaliker.com
هک اینستاگرام
هک تلگرام
هک

خبرنامه

آموزش برندینگ بازاریابی و فروش صد در صد تضمینی
پکیج آموزشی فالوبانک 

آیا رویای تبدیل شدن به یک برند موفق در زمینه کاری خود را دارید ولی مسیر درست را نمی شناسید؟

آیا به دنبال روشی قدم به قدم برای جذب مشتری هستید؟

یا شاید هم مدتی است دارید در جا می زنید و یک فرمول مطمئن و ثابت شده برای افزایش درآمد لازم دارید؟

آیا دوست دارید از دانش و تخصصتان پول در بیاورید اما حس می کنید بازاریابی و فروش را دوست ندارید یا آنها را به خوبی بلد نیستید؟

آیا بلد نیستید چطور باید تبلیغات کنید؟

آیا همیشه نگران مشتری بعدی تان هستید که قرار است از کجا بیاید؟

آیا دائما وقت خود را صرف پیگیری مشتریانی می کنید که وقت زیادی از شما می گیرند و نهایتا هم خرید نمی کنند؟

آیا دوست دارید یک فرمول مرحله به مرحله برای ساختن یک بیزنس موفق و پرسود داشته باشید؟

محتوای این دوره را هیچ جای دیگری پیدا نخواهید کرد.

توضیحات تکمیلی در کانال تلگرام فالوبانک و یا منوی پکیج آموزشی در سایت

 -----------------------------------  
فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي
 آخرین اخبار و تخفیف ها در شبکه های اجتماعی فالوبانک :

تیم پشتبانی
تیم پشتیبانی فالوبانک در تلگرام 

flwbankcom@

شماره سفارش و یا لینک سفارش را جهت پیگیری ارسال کنید.

از ارسال پیام ها نامرتبط پاسخ داده نخواهد شد
 -----------------------------------  
فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي
 آخرین اخبار و تخفیف ها در شبکه های اجتماعی فالوبانک :

Live

✔ ویو لایو ارزون شد

✔ لایوتو منفجر کن
fastflw
✔ تعرفه ها دائمي هستن 

✔ سفارش از طریق منوی لایو اینستاگرامفست فالور
فست فال
فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي
 آخرین اخبار و تخفیف ها در شبکه های اجتماعی فالوبانک :
 • Like

  لایک ارزون شد

  ✔ دیگه وقتشه پستای اینستاگرامتو لایک بارون کنی 
  نگران جیبت نباش

  fastflw.com
  fastflw
  كاربراي عزيز اصلا #عجله_نكنيد واسه سفارش زدن


  ✔ تعرفه ها دائمي هستن 
  فست فالور
  فست فالو
  ☠ نكته مهم :

  عزيزياني كه ناراحت شدن از استراتژي قيمت گذاري فالوبانك واقعا مارو ببخشن 😂 

  فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي
   آخرین اخبار و تخفیف ها در شبکه های اجتماعی فالوبانک :

  #IGTV

  ويو اينستاگرام تي وي |IG TV| ارزون شد


  ✔ شروع قيمت ها از 10 تومان 😂
  (100 ريال)


  💥قيمت براي نماينده هاي فالوبانك فقط و فقط 1 تومان (10 ريال) 
  fastflw.com
  fastflw

  كاربراي عزيز اصلا #عجله_نكنيد واسه سفارش زدن


  ✔ تعرفه ها دائمي هستن 
  فست فالور
  فست فالو
  ☠ نكته مهم :

  عزيزياني كه ناراحت شدن از استراتژي قيمت گذاري فالوبانك واقعا مارو ببخشن 😂 

  فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي
   آخرین اخبار و تخفیف ها در شبکه های اجتماعی فالوبانک :

  ارزان ترین سایت در ایران

  فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي
   آخرین اخبار و تخفیف ها در شبکه های اجتماعی فالوبانک :


  فالور با گارانتی

  فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي
   آخرین اخبار و تخفیف ها در شبکه های اجتماعی فالوبانک :

  #شگفت_انگیز

  فالوبانک نبض شبکه های اجتماعی

  سرویس جدید
  سلام دوستای گل فالوبانکی 

  سرویس ویو و سابسکرایب یوتیوب به فالوبانک افزوده شد

  دیگه وقتشه یوتیوبو منفجر کنی


  فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي

  ویو خودکار

  فالوبانک نبض شبکه های اجتماعی 

  #منشن
  #کامنت_سفارشی
  سرويس جذاب ديگه اي داريم به نام كامنت سفارشي كه به راحتی ميتوني
  كامنت دلخواهتو تايپ كني
  و
  بعد از گذشت چند دقيقه زير پستت مشاهدش كني

  سفارش از منوی #سرويسهاي_ويژه 

  ____________________
  فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي

  #دايركت
  پست دلخواهتو با يك متن براي فالوراي هدفت ميتوني ارسال كني

  اين يه راه جذاب براي جذب فالور فعاله 

  سفارش از منوی #سرويسهاي_ويژه 

  ____________________
  فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي

  آپدیت جدید
  سرعت
  سرویس های ایرانی
  سرویس لایک خودکار 7 و 15 روزه به فالوبانک افزوده شد 
  تا ۷ یا 15 روز شما هر چند تا پست بذارید برای هر پست به مقدار سفارشی که دادید لایک می خوره!

  فقط به هیچ وجه اکانت پرایویت نباشد.

  و در قسمت لینک آیدی پیج مورد نظر کپی تایپ بشه.

  سفارشتونو  از منوی سرویس های ایرانی ثبت و دریافت کنید.

  درآمدزایی

  آیا میدونستی با  معرفی دوستات 10 تا 15 هزار تومن شارژ رایگان دریافت میکنی ؟ 

  از منوی پنل کاربریتون گزینه ی  شارژ رایگان با دعوت از دوستان رو انتخاب کنید

  کد معرفتو به دوستات بده و با ثبت نام دوستتون 10 تا 15 هزار تومن شارژ رایگان بگیر

  و جالبه بدونید: 

   این درآمدو میتونی نقد کنی 
  کافیه از طریق تیکت به ما اطلاع بدی تا مبلغ به حساب بانکیتون واریز بشه

  چی از این بهتر!؟


  فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي

  در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید تا از آخرین اخبار و تخفیف ها مطلع شوید:

  شـــگــفـت انـگــیــز

  ده هزار فالور ایرانی فقط 79 هزار تومان
  ده هزار لایک ایرانی فقط 30 هزار تومان

  » مدت محدود «

  از منوی شگفت انگیز سفارش ثبت کنید

  ممبر تلگرام
  اینستاگرام تی وی
  سرویس های اینستاگرام تی وی بروز رسانی شد

  براحتی میتونی لایک ، ویو و کامنت برای ig tv سفارش بدی


  فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي

  در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید تا از آخرین اخبار و تخفیف ها مطلع شوید:

  ویو استوری و هایلایت
  سرویس های ویو استوری بروز رسانی شد ...

  ویو هایلایت به سرویس ها افزوده شد


  فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي

  در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید تا از آخرین اخبار و تخفیف ها مطلع شوید:

  نکته مهم قبل از سفارش فالور
  تنها آیدی پیج را وارد نمایید
  از قرار دادن @ و یا لینک کامل پیج خود داری کنید!

  نمونه صحیح : flwbank 


   نمونه نادرست : @flwbank 
  یا
        instagram.com/flwbank


  فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي

  در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید تا از آخرین اخبار و تخفیف ها مطلع شوید:

  کامنت اینستاگرام

  سرویس های کامنت اینستاگرام بروزرسانی شد


  فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي

  در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید تا از آخرین اخبار و تخفیف ها مطلع شوید:

  لـــایوتو منفجر کن

  سرویس های لــــایک  لایــو + ویو لـــــایو بروزرسانی شد
  ســـفـــارش از مـــنــوی ویــو لـــایـــــو   فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي

  در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید تا از آخرین اخبار و تخفیف ها مطلع شوید:

  شگفت انگیز

  فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي

  در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید تا از آخرین اخبار و تخفیف ها مطلع شوید:


  فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي

  در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید تا از آخرین اخبار و تخفیف ها مطلع شوید:

  فالور اینستاگرام

  فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي

  در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید تا از آخرین اخبار و تخفیف ها مطلع شوید:

  #خبر_خوب
  بزودی تمامی سرویس ها آپدیت خواهند شد
  خبر های خوب در راه است 

  فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي
  در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید تا از آخرین اخبار و تخفیف ها مطلع شوید:

  هک استوری اینستاگرام
  سلام امروز یک آموزش خفن داریم
  ترفند های افزایش بازدید استوری اینستاگرام 
  برای دین آموزش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

  احراز هویت

  و برای فعال سازی دریافت کد برای سیمکارت های ایرانسل از طریق یکی از روش های زیر اقدام کنید:

   شما می بایست از خط خود، عدد 1 را به شماره پیامکی 5005 ارسال نمایید. 

  30