آنالیز استوری اینستاگرام

اگر مدیریت یک کسب‌وکار آنلاین را برعهده دارید، حتماً سایتی برای معرفی محصولات یا خدماتی خود دارید. در واقع شما برای فروش محصول یا خدمات در فضای آنلاین برای کاربران را به فرآیند خرید محصول دعوت کنید و این فرآیند در فضای اینترنت از طریق اینترنت صورت می‌گیرد. البته منظور ما این نیست که تنها می‌توانید از طریق سایت محصول خود را بفروشید اما با استفاده از سایت می‌توانید فرآیند خرید را برای کاربران راحت‌تر کنید. در نهایت فروش خود را تا حد زیادی افزایش دهید و از کسب‌وکار آنلاین خود لذت ببرید. از طرفی افزایش بازدیدکنندگان یک سایت از مهم‌ترین دغدغه‌های کاربران به شمار می‌رود! اگر از اینستاگرام استفاده می‌کنید، باید بدانید در حال فعالیت در یکی از مهم‌ترین شبکه بازاریابی اینترنتی در ایران هستید. بسیاری از کسب‌وکارهای آنلاین برای معرفی محصولات یا خدمات خود از اینستاگرام استفاده می‌کنند؛ دلیل آن هم استفاده تعداد زیادی از کاربران در اینستاگرام است و به راحتی می‌توانید به مخاطبان کسب‌وکار خود در ایران یا حتی خارج از ایران دسترسی داشته باشید.اینستاگرام قابلیت‌های بسیار خوبی برای افزایش ترافیک سایت در اختیار شما قرار می‌دهد و به راحتی می‌توانید مخاطبان (که فالوورهای شما هستند!) را به سایت خود منتقل کنید. یکی از این قابلیت‌ها، قابلیت استفاده از لینک در استوری اینستاگرام است که با استفاده از آن می‌توانید کاربران به صورت مستقیم از استوری خود به سایت منتقل کنید. اگر شما هم برای بررسی گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام هیجان‌زده هستید، در ادامه با ما همراه باشید.

استفاده از قابلیت گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

قرار دادن لینک در استوری‌های اینستاگرام به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا بتوانند کاربران را مستقیماً به صفحه خاصی از سایت خود منتقل کنند. مثلاً فرض کنید در یک استوری جدید‌ترین محصول یا خدمات کسب‌وکار خود را معرفی می‌کنید و می‌خواهید کاربران آن را خریداری کنند! به کمک قرار دادن لینک صفحه خرید آن محصول یا خدمات می‌توانید کاربران را به صفحه همان محصول منتقل کنید و کاربر خود را مستقیم به مشتری تبدیل کنید. اینستاگرام به برخی از حساب‌های کاربری خود اجازه گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام را می‌دهد. این حساب‌های ویژگی‌های خاصی دارند که عبارتند از:صفحه شما باید تجاری باشد. (اگر با صفحه تجاری اینستاگرام آشنا نیستید، مقاله راهنمای کامل استفاده از بیزینس پروفایل اینستاگرام را بخوانید!)
صفحه شما باید بیش از ۱۰,۰۰۰ دنبال‌کننده (فالوور) داشته باشد.

اگر صفحه اینستاگرام شما تجاری است و بیش از ۱۰,۰۰۰ دنبال‌کننده دارید، این قابلیت برای شما فعال است. اگر تعداد دنبال‌کنندگان شما کمتر است، با روش‌های مختلف می‌توانید تعداد آن‌ها را به ۱۰,۰۰۰ نفر برسانید و سپس از این قابلیت استفاده کنید. البته پیشنهاد می‌کنم حتماً از روش‌های صحیح برای جذب دنبال‌کننده واقعی استفاده کنید تا بتوانید مخاطبان هدف خود را به مشتریان کسب‌وکارتان تبدیل کنید؛ امکان خرید کاربرانی که مخاطب هدف کسب‌وکارتان نیستنند، تقریباً صفر است! بنابراین تنها از روش‌هایی که منجر به افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند می‌شود استفاده کنید. پیشنهاد می‌کنم مقاله افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام را بخوانید و از روش‌های آن برای جذب فالوور واقعی استفاده کنید.

گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام چگونه انجام می‌شود؟

برای اضافه کردن لینک اینستاگرام تنها کافی است شرایط بالا را داشته باشید و سه مرحله بسیار ساده را طی کنید. این ۳ مرحله عبارتند از:

مرحله اول) استوری خود را ایجاد کنید!

در مرحله اول باید وارد استوری اینستاگرام شوید و استوری خود را ایجاد کنید؛ یعنی یک عکس بگیرید یا به کمک بالا کشیدن صفحه از عکس‌ها یا ویدئوهای گالری موبایل خود استفاده کنید. پس از انتخاب عکس یا فیلم موردنظر وارد بخش بعدی خواهید شد که می‌توانید لینک خود را اضافه کنید.


مرحله دوم) لینک خود را به استوری اینستاگرام اضافه کنید!

در این بخش آیکنی وجود دارد که با کلیک بر روی آن می‌توانید لینک موردنظر خود را درج کنید. با کلیک بر روی این آیکن وارد صفحه دیگری خواهید شد:در بخش URL می‌توانید لینک صفحه موردنظر خود را وارد کنید؛ توجه داشته باشید که این صفحه مرتبط با استوری شما باشد! مثلاً اگر تصویر یک کوله پشتی را در استوری خود قرار داده‌اید که در فروشگاه خود آن را موجود دارید، باید لینک خرید آن را در اختیار کاربران قرار دهید تا بتوانند خریداری کنند.همچنین استوری شما می‌تواند یک آموزش منتشرشده در سایت باشد که می‌توانید لینک صفحه آن را با کاربران به اشتراک بگذارید. پس از قرار دادن لینک سایت خود در این بخش کافی است بر روی تیک سمت راست کلیک کنید تا لینک شما بر روی استوری قرار بگیرد.یک نکته مهم! اگر آنالیز لینک برای شما مهم است و می‌خواهید نرخ تبدیل را اندازه‌گیری کنید، باید از لینکی استفاده کنید که بتوانید آن را تحلیل کنید. مثلاً می‌توانید از لینک‌های سرویس گوگل آنالیز یا سایت Bit.ly استفاده کنید تا بتوانید تعداد کلیک کاربر بر روی لینک استوری اینستاگرام را ببینید.


هنگامی که شما لینک را به درستی قرار داده باشید، بک‌گراند آیکن لینک به رنگ سفید تغییر می‌کند و این نشان‌دهنده داشتن لینک در استوری شما است. همچنین باید توجه داشته باشید که در هر استوری تنها یک لینک می‌توانید قرار دهید و برای قرار دادن چندین لینک، باید چندین استوری منتشر کنید.


مرحله سوم) جزئیات استوری خود را قرار دهید!

در مرحله بعد می‌توانید جزئیات دیگری نظیر متن یا استیکر را به استوری خود اضافه کنید. اگر لینک شما مهم است و می‌خواهید نرخ تبدیل بالایی داشته باشید. پیشنهاد می‌کنم در استوری خود به کاربران بگویید که چرا باید بر روی لینک در استوری اینستاگرام کلیک کنند؟ مثلاً می‌توانید به آن‌ها بگویید برای اطلاعات بیشتر بر روی لینک کلیک کنند یا با کلیک بر روی See more وارد سایت شما شوند. به تصویر زیر دقت کنید:در این تصویر از قابلیت گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام استفاده شده است اما ممکن است بسیاری از کاربران آن را نبینند! به خصوص اگر رنگ بک‌گراند تصویر شما رنگ روشن (مثلاً سفید) باشد، گزینه See more که برای کلیک کاربران بر روی لینک استوری است دیده نمی‌شود. استفاده از دکمه CTA نظیر “برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید” به کاربران کمک می‌کند تا بدانند در این استوری لینکی وجود دارد و نرخ کلیک لینک استوری را تا حد زیادی افزایش می‌دهد.

چگونه از قابلیت گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام برای افزایش نرخ کلیک استفاده کنیم؟

با وجود آن که اینستاگرام شبکه اجتماعی بسیار محبوبی است و بازاریابان زیادی از آن استفاده می‌کنند، اما هنوز هم امکانات کاملی برای بازاریابان ندارد. مثلاً قرار دادن لینک قابل کلیک در پست‌های اینستاگرام می‌تواند بسیار مفید باشد اما برخلاف توییتر و فیسبوک در اینستاگرام وجود ندارد.


در حال حاضر بازاریابان تنها دو بخش برای قرار دادن لینک دارند:

لینک بیو در پروفایل کاربر
لینک در استوری اینستاگرام
مورد اول تنها یک لینک است و نمی‌تواند همیشه تغییر کند! زیرا زمان زیادی از مسئول کسب‌وکار می‌گیرد و کاربران کمی بر روی آن کلیک می‌کنند. لینک استوری اینستاگرام کمی بهتر است؛ در این مورد شما می‌توانید لینک‌های مربوط به هر استوری را قرار دهید تا کاربران به راحتی بر روی آن کلیک کنند! مثلاً فرض کنید می‌خواهید لینک مربوط به یک پست را در دسترس کاربران قرار دهید. کافی است به کمک اشتراک‌گذاری پست‌ها در استوری اینستاگرام پست خود را به استوری منتقل کنید و لینک موردنظر را در آن استوری قرار دهید.


راه‌کارهایی برای افزایش نرخ کلیک لینک در استوری اینستاگرام

یکی از اشتباهات رایج بازاریابان در اینستاگرام، استفاده بیش از حد از لینک در استوری اینستاگرام است و همین مسئله سبب می‌شود تا نرخ کلیک تا حد زیادی کاهش پیدا کند. بازاریابان باید تنها در استوری‌های مهم که لینک آن برای کاربران مفید و ارزشمند است از قابلیت گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام استفاده کنند. در ادامه به بررسی چند راه‌کار ارزشمند و خلاقانه می‌پردازیم که با استفاده از آن می‌توانید نرخ کلیک لینک‌های استوری خود را افزایش دهید:


هدایت کاربران به پست‌های جدید سایت

یکی از ارزشمندترین لینک‌هایی که که برای کاربران هم مفید است، لینک پست‌های جدید سایت است! با استفاده از لینک پست‌های خود و اشتراک‌گذاری آن در استوری‌ها می‌توانید کاربران زیادی را به سایت خود هدایت کنید. اگر بتوانید محتوایی تولید کنید که نظر کاربران را جلب می‌کند، نرخ کلیک شما تا حد زیادی افزایش پیدا می‌کند؛ همچنین باید توجه داشته باشید که نحوه توزیع محتوا و درخواست شما از کاربران برای خواندن آن پست بسیار مهم است. اگر نتوانید به خوبی پست موردنظر را ارائه کنید، کاربران کمی بر روی لینک استوری کلیک می‌کنند.همچنین می‌توانید یک پست جذاب و حرفه‌ای در رابطه با پست وبلاگ خود بر روی صفحه اینستاگرامتان منتشر کنید تا کاربرانی که پست‌ها را می‌بینند هم از آن پست استفاده کنند. در پست خود می‌توانید به کاربران بگویید لینک پست سایت شما در بخش استوری قابل کلیک است و به راحتی می‌توانند محتوای موردنظر را بخوانند. مسئله مهم دیگر این است که توضیحات کپشن باید خلاصه کوتاهی از محتوای تولید شده در سایت باشد تا کاربر بداند آن محتوا حاوی چه مطالبی است!


گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام برای مشاهده ویدئوی یا دوره آموزشی کامل

برخی استوری‌ها حاوی محتوای ارزشمند هستند اما زمان استوری برای مشاهده کامل آن کم است. البته در حال حاضر به لطف IGtv اینستاگرام به راحتی می‌توانید ویدئوهای طولانی خود را هم آپلود کنید اما باز هم محدودیت دارید!اگر ویدئوی شما کامل است یا می‌خواهید یک دوره آموزشی جامع را به کاربران ارائه کنید، کافی است ویدئوی بسیار کوتاهی از معرفی دوره آموزشی قرار دهید و از کاربران بخواهید برای دیدن اطلاعات بیشتر یا شرکت در آن دوره آموزشی از لینک استوری استفاده کنند. این کار به شما کمک می‌کند تا بتوانید نرخ کلیک خود را افزایش دهید! البته این مسئله هم کاملاً به نوع ویدئو و محتوایی که در استوری ارائه می‌کنید خواهد داشت اما اگر بتوانید محتوای خوبی ارائه کنید، نرخ کلیک شما تا حد زیادی افزایش پیدا می‌کند.


انتشار محتوای منحصر به فرد نظیر نتایج مسابقه در سایت

اگر در صفحه خود مسابقاتی برگزار می‌کنید که کاربران علاقه زیادی به دانستن برنده آن دارند، یک امتیاز مثبت در دستان شما قرار دارد. کافی است در یک پست مربوط به سایت، نام برندگان را درج کنید و در یک استوری از کاربران بخواهید بر دیدن نام برندگان بر روی لینک استوری کلیک کنند و وارد صفحه شما شوند. کاربران علاقه زیادی به دانستن نام برندگان دارند تا بدانند برنده‌ شده‌اند یا خیر! شما هم از این راه می‌توانید ترافیک سایت خود را تا حد زیادی افزایش دهید.البته برخی از کاربران این کار را کاربر آزاری نامیده‌اند اما این کار به دلیل مزیت‌هایی که ممکن است برای کاربران داشته باشد، هیچ‌گاه کاربر را نسبت به کسب‌وکار و برند شما دلسرد نمی‌کند و به راحتی می‌توانید از این روش برای گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام استفاده کنید.


تبلیغ محصولات یا خدمات مربوط به کسب‌وکارتان

اینستاگرام یک شبکه بسیار عالی برای تبلیغات محصولات یا خدمات خود است! به خصوص اگر تعداد فالوورهای شما زیاد باشد، به راحتی می‌توانید فروش خوبی را تجربه کنید. اگر محصول یا خدماتی در سایت خود دارید و می‌خواهید از طریق اینستاگرام آن را بازاریابی کنید، کافی است لینک صفحه خرید آن محصول را در یک استوری که شامل تصاویر و توضیحات آن محصول می‌شود، قرار دهید. در این صورت کاربران اطلاعات محصول را می‌خوانند و در صورت نیاز مستقیم وارد سایت شما می‌شوند و آن محصول را خریداری می‌کنند. البته باید توجه داشته باشید که محصول نباید بیش از حد تبلیغ شود! کاربران در صفحه اینستاگرام شما به دنبال محتوای ارزشمند و مفید هستند و اگر بخواهید دائماً محصول خود را تبلیغ کنید، پس از مدت فالوورهای واقعی شما ریزش زیادی پیدا می‌کنند. بنابراین هدف اول شما باید دادن اطلاعات مفید به کاربران باشد و در مرحله بعدی می‌توانید محصولات یا خدمات خود را تبلیغ کنید. اگر بیشتر لینک‌های شما محتوای مفید و ارزشمند به کاربران ارائه کند، کاربر حس نمی‌کند که با هربار کلیک بر روی لینک‌های استوری وارد صفحه خرید یک محصول می‌شود. بنابراین همیشه به شما اعتماد دارد و این مسئله نه تنها بر روی نرخ کلیک تاثیر دارد، بلکه نرخ فروش شما را هم افزایش می‌دهد. اگر قصد دارید یک فروش موفق برای محصولات جدید خود را تجربه کنید، کافی است راه قبلی را پیش بگیرید و اطلاعات ارزشمند به کاربران ارائه کنید. در میان محتوای ارزشمند خود می‌توانید محصول یا خدمات جدید خود را هم تبلیغ کنید و فروش بهتری داشته باشید.


نتیجه‌گیری

استفاده از لینک در استوری اینستاگرام به صفحات اینستاگرامی کمک می‌کند تا بتوانند صفحات مهم سایت خود نظیر صفحه خرید یک محصول را به کاربران ارائه کنند. اگر محتوای صفحه شما ارزشمند باشد، به راحتی می‌توانید محصولات یا خدمات خود را هم معرفی کنید و به این روش فروش بسیار خوبی را تجربه کنید. در این مقاله به بررسی نکات مهم در این زمینه پرداختیم که به راحتی می‌توانید از آن‌ها برای افزایش نرخ کلیک خود استفاده کنید.

اکنون شما بگویید! اگر مدیریت یک صفحه تجاری را برعهده دارید، به نظرتان چه لینک‌هایی برای کاربران ارزشمند و مفید هستند؟نظر شما:
Telegram Instagram Facebook Twiter
Telegram Facebook Twiter

.: تمامی حقوق این سایت برای سایت فالوبانک محفوظ است :.

افزایش فالور اینستاگرام افزایش ممبر تلگرام ویو اینستاگرام تلگرام فیسبوک یوتیوب فالو فالوبانک
افزایش بازدید سایت
افزایش ویو اینستاگرام
ایمپرشن
سیو اینستاگرام 
دانلود اینستاگرام
اکسپلور اینستاگرام
اکسپلور
پروفایل ویزیت
یوتیوب
توییتر
کسب و کار
نمایندگی فروش فالور
پنل افزایش ویو 
پنل مجانی اینستاگرام
پنل افزایش لایک 
افزایش لایک اینستاگرام
علی صبوری 
محمد کریم پور
کامنت 
فست فالو
fastflw.com
fastflw
follower instagram
ربات 
ربات افزایش فالور 
ربات رایگان
ویو رایگان
اینستاساز
instasaz.com
پنل فالور رایگان
1000 فالور رایگان
اینستا
دانلود اینستاگرام فارسی
اینستا فارسی
آپارات
لایو اینستا
لایو 
توییتر
instagram.com
telegram.com
 Api فالور
افزایش لایک کامنت
سایت فالو
فست فالور
فالور 
فست
flwfast
followfast
fast follow
instaliker
اینستالایکر
instaliker.com
هک اینستاگرام
هک تلگرام
هک

خبرنامه

آموزش برندینگ بازاریابی و فروش صد در صد تضمینی
پکیج آموزشی فالوبانک 

آیا رویای تبدیل شدن به یک برند موفق در زمینه کاری خود را دارید ولی مسیر درست را نمی شناسید؟

آیا به دنبال روشی قدم به قدم برای جذب مشتری هستید؟

یا شاید هم مدتی است دارید در جا می زنید و یک فرمول مطمئن و ثابت شده برای افزایش درآمد لازم دارید؟

آیا دوست دارید از دانش و تخصصتان پول در بیاورید اما حس می کنید بازاریابی و فروش را دوست ندارید یا آنها را به خوبی بلد نیستید؟

آیا بلد نیستید چطور باید تبلیغات کنید؟

آیا همیشه نگران مشتری بعدی تان هستید که قرار است از کجا بیاید؟

آیا دائما وقت خود را صرف پیگیری مشتریانی می کنید که وقت زیادی از شما می گیرند و نهایتا هم خرید نمی کنند؟

آیا دوست دارید یک فرمول مرحله به مرحله برای ساختن یک بیزنس موفق و پرسود داشته باشید؟

محتوای این دوره را هیچ جای دیگری پیدا نخواهید کرد.

توضیحات تکمیلی در کانال تلگرام فالوبانک و یا منوی پکیج آموزشی در سایت

 -----------------------------------  
فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي
 آخرین اخبار و تخفیف ها در شبکه های اجتماعی فالوبانک :

تیم پشتبانی
تیم پشتیبانی فالوبانک در تلگرام 

flwbankcom@

شماره سفارش و یا لینک سفارش را جهت پیگیری ارسال کنید.

از ارسال پیام ها نامرتبط پاسخ داده نخواهد شد
 -----------------------------------  
فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي
 آخرین اخبار و تخفیف ها در شبکه های اجتماعی فالوبانک :

Live

✔ ویو لایو ارزون شد

✔ لایوتو منفجر کن
fastflw
✔ تعرفه ها دائمي هستن 

✔ سفارش از طریق منوی لایو اینستاگرامفست فالور
فست فال
فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي
 آخرین اخبار و تخفیف ها در شبکه های اجتماعی فالوبانک :
 • Like

  لایک ارزون شد

  ✔ دیگه وقتشه پستای اینستاگرامتو لایک بارون کنی 
  نگران جیبت نباش

  fastflw.com
  fastflw
  كاربراي عزيز اصلا #عجله_نكنيد واسه سفارش زدن


  ✔ تعرفه ها دائمي هستن 
  فست فالور
  فست فالو
  ☠ نكته مهم :

  عزيزياني كه ناراحت شدن از استراتژي قيمت گذاري فالوبانك واقعا مارو ببخشن 😂 

  فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي
   آخرین اخبار و تخفیف ها در شبکه های اجتماعی فالوبانک :

  #IGTV

  ويو اينستاگرام تي وي |IG TV| ارزون شد


  ✔ شروع قيمت ها از 10 تومان 😂
  (100 ريال)


  💥قيمت براي نماينده هاي فالوبانك فقط و فقط 1 تومان (10 ريال) 
  fastflw.com
  fastflw

  كاربراي عزيز اصلا #عجله_نكنيد واسه سفارش زدن


  ✔ تعرفه ها دائمي هستن 
  فست فالور
  فست فالو
  ☠ نكته مهم :

  عزيزياني كه ناراحت شدن از استراتژي قيمت گذاري فالوبانك واقعا مارو ببخشن 😂 

  فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي
   آخرین اخبار و تخفیف ها در شبکه های اجتماعی فالوبانک :

  ارزان ترین سایت در ایران

  فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي
   آخرین اخبار و تخفیف ها در شبکه های اجتماعی فالوبانک :


  فالور با گارانتی

  فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي
   آخرین اخبار و تخفیف ها در شبکه های اجتماعی فالوبانک :

  #شگفت_انگیز

  فالوبانک نبض شبکه های اجتماعی

  سرویس جدید
  سلام دوستای گل فالوبانکی 

  سرویس ویو و سابسکرایب یوتیوب به فالوبانک افزوده شد

  دیگه وقتشه یوتیوبو منفجر کنی


  فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي

  ویو خودکار

  فالوبانک نبض شبکه های اجتماعی 

  #منشن
  #کامنت_سفارشی
  سرويس جذاب ديگه اي داريم به نام كامنت سفارشي كه به راحتی ميتوني
  كامنت دلخواهتو تايپ كني
  و
  بعد از گذشت چند دقيقه زير پستت مشاهدش كني

  سفارش از منوی #سرويسهاي_ويژه 

  ____________________
  فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي

  #دايركت
  پست دلخواهتو با يك متن براي فالوراي هدفت ميتوني ارسال كني

  اين يه راه جذاب براي جذب فالور فعاله 

  سفارش از منوی #سرويسهاي_ويژه 

  ____________________
  فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي

  آپدیت جدید
  سرعت
  سرویس های ایرانی
  سرویس لایک خودکار 7 و 15 روزه به فالوبانک افزوده شد 
  تا ۷ یا 15 روز شما هر چند تا پست بذارید برای هر پست به مقدار سفارشی که دادید لایک می خوره!

  فقط به هیچ وجه اکانت پرایویت نباشد.

  و در قسمت لینک آیدی پیج مورد نظر کپی تایپ بشه.

  سفارشتونو  از منوی سرویس های ایرانی ثبت و دریافت کنید.

  درآمدزایی

  آیا میدونستی با  معرفی دوستات 10 تا 15 هزار تومن شارژ رایگان دریافت میکنی ؟ 

  از منوی پنل کاربریتون گزینه ی  شارژ رایگان با دعوت از دوستان رو انتخاب کنید

  کد معرفتو به دوستات بده و با ثبت نام دوستتون 10 تا 15 هزار تومن شارژ رایگان بگیر

  و جالبه بدونید: 

   این درآمدو میتونی نقد کنی 
  کافیه از طریق تیکت به ما اطلاع بدی تا مبلغ به حساب بانکیتون واریز بشه

  چی از این بهتر!؟


  فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي

  در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید تا از آخرین اخبار و تخفیف ها مطلع شوید:

  شـــگــفـت انـگــیــز

  ده هزار فالور ایرانی فقط 79 هزار تومان
  ده هزار لایک ایرانی فقط 30 هزار تومان

  » مدت محدود «

  از منوی شگفت انگیز سفارش ثبت کنید

  ممبر تلگرام
  اینستاگرام تی وی
  سرویس های اینستاگرام تی وی بروز رسانی شد

  براحتی میتونی لایک ، ویو و کامنت برای ig tv سفارش بدی


  فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي

  در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید تا از آخرین اخبار و تخفیف ها مطلع شوید:

  ویو استوری و هایلایت
  سرویس های ویو استوری بروز رسانی شد ...

  ویو هایلایت به سرویس ها افزوده شد


  فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي

  در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید تا از آخرین اخبار و تخفیف ها مطلع شوید:

  نکته مهم قبل از سفارش فالور
  تنها آیدی پیج را وارد نمایید
  از قرار دادن @ و یا لینک کامل پیج خود داری کنید!

  نمونه صحیح : flwbank 


   نمونه نادرست : @flwbank 
  یا
        instagram.com/flwbank


  فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي

  در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید تا از آخرین اخبار و تخفیف ها مطلع شوید:

  کامنت اینستاگرام

  سرویس های کامنت اینستاگرام بروزرسانی شد


  فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي

  در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید تا از آخرین اخبار و تخفیف ها مطلع شوید:

  لـــایوتو منفجر کن

  سرویس های لــــایک  لایــو + ویو لـــــایو بروزرسانی شد
  ســـفـــارش از مـــنــوی ویــو لـــایـــــو   فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي

  در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید تا از آخرین اخبار و تخفیف ها مطلع شوید:

  شگفت انگیز

  فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي

  در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید تا از آخرین اخبار و تخفیف ها مطلع شوید:


  فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي

  در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید تا از آخرین اخبار و تخفیف ها مطلع شوید:

  فالور اینستاگرام

  فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي

  در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید تا از آخرین اخبار و تخفیف ها مطلع شوید:

  #خبر_خوب
  بزودی تمامی سرویس ها آپدیت خواهند شد
  خبر های خوب در راه است 

  فالوبانك نبض شبكه هاي اجتماعي
  در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید تا از آخرین اخبار و تخفیف ها مطلع شوید:

  هک استوری اینستاگرام
  سلام امروز یک آموزش خفن داریم
  ترفند های افزایش بازدید استوری اینستاگرام 
  برای دین آموزش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

  احراز هویت

  و برای فعال سازی دریافت کد برای سیمکارت های ایرانسل از طریق یکی از روش های زیر اقدام کنید:

   شما می بایست از خط خود، عدد 1 را به شماره پیامکی 5005 ارسال نمایید. 

  30